MARMARA BARBER Parfém Hangover 100 ml

Představujeme parfém MARMARA BARBER Hangover 100 ml - jeden z Eau De Parfum z nové řady úžasně svěžích a mužných vůní od značky Marmara Barber. 

Tento parfém pomůže odhalit vaši odvážnou osobnost díky svému osvěžujícímu ovocnému koktejlu. Každý nádech přinese vlnu energie a sebevědomí, které vám pomohou vytvořit výrazný dojem.

Jeho vůně je sofistikovaná a zároveň přístupná. Jakmile se na vaší pokožce rozvine, můžete se těšit na postupné odhalování vrstev vanilky a pižma. Tyto jemné nuance dodají parfému hloubku a zahalí vás do příjemné a jemné sladkosti.

Parfém MARMARA BARBER Hangover je ideální pro každodenní použití. Nosí se skvěle jak při běžných pracovních dnech, tak i při zvláštních příležitostech, kdy si přejete být středem pozornosti. Jeho jedinečná vůně vám umožní vyjádřit svou individualitu a osobnost a zanechá nezapomenutelný dojem na všechny kolem vás.

Parfém Marmara Barber Hangover je balen v elegantním flakonu o objemu 100 ml, který se skvěle hodí jako dárek pro každého muže, který si cení kvalitní a účinné péče o svou pokožku. 

Objem: 100 ml

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

MARMARA BARBER Parfém Hangover 100 ml

  • 459 Kč

  • Cena bez DPH: 379 Kč

Tagy: barber, pánský pafrém, Marmara Barber