O nás

Vážení zákazníci, srdečně Vás vítáme na našem eshopu.

Zozany Cosmetics je internetový obchod nejen pro koncové zákazníky, ale také pro profesionální kadeřnické či kosmetické salony a barber shopy. V naší nabídce je velké množství kvalitní dámské i pánské kosmetiky předních světových značek jako je Gummy, Fonex, Ceyllin či Marmara.

Nabízíme také kompletní vybavení pro Váš salon či barber shop od kadeřnických potřeb, barev na vlasy, holících strojků, pláštěnek nebo ručníků po kvalitní nábytek Alpeda. Pokud chcete jen upravit interiér nebo otevíráte novou pobočku rádi Vám poradíme a zároveň nabízíme grafický návrh zdarma!

Vyzkoušejte kosmetiku se vzácným arganovým olejem, upravte si vousy či knír, oholte se, vyzkoušejte některou z našich kolínských vod, dopřejte maximální péči vlasům včetně závěrečného stylingu nebo si vyzkoušejte depilaci či manikúru. Většinu nabízeného zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání.

Věříme, že budete s naším zbožím a službami spokojeni, a těšíme se na společnou spolupráci.

 

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________