Doprava a platba

ČESKÁ REPUBLIKA

OSOBNÍ ODR V PRAZE:

Golčova 1/2, 148 00, Praha 4 – Kunratice

Vyzvednutí na provozovně je zdarma, platba je možná předem nebo na místě v hotovosti.

Cena doručení po celé České republice je 55 Kč v případě platby převodem nebo přes platební bránu. V případě dobírky je poštovné 75 Kč.

Zásilky předáváme každý pracovní den. Dodání zboží 1-2 pracovní dny od podání na vámi vybranou pobočku. Po odeslání zboží Vám přijde automatický e-mail s číslem balíku a SMS, pomocí kterých lze balík online sledovat.

Zásilky předáváme dopravci každý pracovní den. Po odeslání zboží přijde automatický e-mail nebo SMS s číslem balíku, pomocí kterých lze balík online sledovat.

BALÍK DO RUKY – 130 Kč (doručení 1 pracovní den od předání přepravci)

Doručení 1 pracovní den od předání přepravci - 130 Kč

Platba je možná dobírkou v hotovosti (+ 30 Kč), převodem na účet nebo platební kartou při dokončování objednávky. 

Doručení 1 pracovní den od předání přepravci) - 110 Kč.

Platba je možná dobírkou v hotovosti (+ 30 Kč), převodem na účet nebo platební kartou při dokončování objednávky. 

Cena doručení po celé České republice je 99 Kč v případě platby převodem nebo přes platební bránu. V případě dobírky je poštovné 129 Kč.

Zásilky předáváme dopravci každý pracovní den. Zboží je dodáno následující pracovní den. Po odeslání zboží přijde automatický e-mail nebo SMS s číslem balíku, pomocí kterých lze balík online sledovat.

Řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby si domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti. Zásilky se doručují v 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem).

V případě nezastižení se balík doručuje ještě jednou následující pracovní den. Zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz na základě čísla zásilky.

 

SLOVENSKO

Cena doručení po celé Slovenské republice je 10 EUR. Zasíláme pouze po platbě předem bankovním převodem nebo přes platební bránu.

Zásilky předáváme každý pracovní den. Dodání zboží do 5-ti pracovních dní od podání na vámi vybranou pobočku. Po odeslání zboží přijde automatický e-mail s číslem balíku a SMS, pomocí kterých lze balík online sledovat.

Cena za doručení po celé Slovenské republice je 12 EUR. Zasíláme pouze po platbě předem bankovním převodem nebo přes platební bránu.

Zásilky předáváme každý pracovní den. Dodání zboží do 5-ti pracovních dní. Po odeslání zboží přijde automatický e-mail s číslem balíku a SMS, pomocí kterých lze balík online sledovat.