NÁBYTEK ALPEDA

NÁBYTEK ALPEDA

Společnost Alpeda byla založená v roce 1978 v malé dílně o ploše 50 m2. Specializuje na design a výrobu nábytku pro salony a barbershopy. Od té doby se firma výrazně rozrostla a dnes vyváží své produkty do 76 zemí na pěti kontinentech. Po úspěšném působení na tureckém trhu se firma rozhodla expandovat do zahraničí a v roce 2002 zaregistrovala své jméno Alpeda po celém světě.

Významným milníkem byl rok 2016, kdy Alpeda otevřela tovární showroom o rozloze 1450 m² v Istanbulu, což výrazně podpořilo její obchodní objem. Účastí na mezinárodních veletrzích se firma stala preferovanou značkou v celosvětovém měřítku a v roce 2017 zaznamenala historický rekord v exportu.

Od svého založení Alpeda klade důraz na spokojenost zákazníků, což jí pomohlo stát se vedoucí společností ve svém odvětví. Firma neustále usiluje o úspěch prostřednictvím kvalitních produktů a služeb.

V roce 2018 navázala Alpeda spolupráci s českou společností ZOZANY, s.r.o., čímž dále posílila své postavení na evropském trhu. Veškeré ceny uvedené v internetovém obchodě jsou pouze orientační a mohou se lišit v závislosti na konkrétních podmínkách.Alpeda pokračuje ve své misi poskytovat špičkové produkty a služby, které odpovídají potřebám a očekáváním zákazníků po celém světě.

KATALOG