• MARMARA BARBER Dvoufázový kondicionér No.2 Collagen 500 ml

MARMARA BARBER Dvoufázový kondicionér No.2 Collagen 500 ml

Víte, že kondicionér používá pravidelně jen asi pětina lidí? A přitom pouhé mytí vlasů ke správné péči nestačí. Šampon totiž vlasové vlákno sice umyje, to je potom ale otevřené , ztrácí svůj přirozený film a je otevřené nepříznivým vnějším vlivům. Proto je více než vhodné po umyti použít kondicionér nebo balzám.

Kondicionér na vlasy a vousy Collagen pečuje o Vaše poškozené vlasy a dodává jim zdravý lesk a sametost. Je vhodný jak pro vlasy tak i vousy.  Kondicionér je vhodný také jako pre-styler před fénování vlasů díky jeho schopnosti ochrany vlasů před nadměrným přehřátím. Dodává vlasům a vousům potřebné živiny a vlasy a i vousy tak jsou zdravější a vzhlednější. Obsažený kolagen zpevňuje vlasy a podporuje jejich růst a regeneraci. Zajišťuje okamžitou výživu a intenzivní regeneraci. Prostupuje do nejhlubších vrstev jednotlivých vlasových vláken a účinně bojuje proti známkám poškození (krapatění, lámání, třepení). Opravuje a uhlazuje poškozené části a zanechá vlasy viditelně pružné, lesklé a jemné.

Kondicionér rovněž napomáhá snadnějšímu rozčesávání vlasů a vousů.

Vousový a vlasový kondicionér Marmara Barber je vhodný pro domácí použití pro každého muže. Své uplatnění rozhodně najde i v profesionálních  provozovnách jako barber shopech či kadeřnictví. Použití je velmi rychlé a jednoduché.

Použití: Láhev důkladně protřepejte, aby se dvoufázoé složky dobře promíchala a následně nastříkejte na vlhkéch nebo suchéch vlasy. Pročesejte a neoplachujte. Je vhodný ke každodennímu použití.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

MARMARA BARBER Dvoufázový kondicionér No.2 Collagen 500 ml

  • 295 Kč

  • Cena bez DPH: 244 Kč

Tagy: kondicionér na vlasy, bezoplachový kondicionér, péče o vlasy, Marmara Barber