• VASSO Hipster Parfém na vousy a knír 75 ml

VASSO Hipster Parfém na vousy a knír 75 ml

VASSO Hipster Parfém na vousy a knír - vůně pro moderního gentlemana. S jeho složením pečlivě vybraných ingrediencí vytváří VASSO Hipster Parfém neodolatelnou kombinaci vůní, která okouzlí jak vás, tak i ty kolem vás. Jeho jemná, avšak markantní vůně přináší do vašich vousů a kníru svěžest, sofistikovanost a mužnost.

Parfém je speciálně formulován tak, aby poskytoval péči nejen vašim vousům a kníru, ale také pokožce pod nimi. Jeho vyvážená receptura obsahuje výživné oleje, které hydratují a zjemňují vousy a knír, zanechá je krásně lesklé a hebké na dotek. S každým použitím také cítíte příjemnou hydrataci a uklidnění pokožky, což zaručuje zdravý růst vousů a kníru.

VASSO Hipster Parfém na vousy a knír je balen v elegantní a praktické lahvičce o objemu 75 ml, kterou můžete nosit s sebou všude, abyste měli vůni vždy po ruce. 

Objem: 75 ml

Upozornění: Pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před slunečním zářením. Vyhnout se očnímu kontaktu. V případě kontaktu s očima vymyjte velkým množstvím vody. Může způsobit podráždění. V případě podráždění přestaňte používat a vyhledejte odbornou lékařskou pomoc.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

VASSO Hipster Parfém na vousy a knír 75 ml

  • Výrobce: VASSO
  • Dostupnost: Na skladě
  • 459 Kč

  • Cena bez DPH: 379 Kč

Tagy: parfém na vousy a knír, péče o vousy, Vasso