BLOG

Top pět pánských kosmetických produktů, které musíte mít!

04.07.2019V minulém článku jsme se věnovali tomu, jak se starat o pánskou pokožku tak, abyste předešli stárnutí a vypadali prostě fantasticky. Dnes se budeme opět věnovat pleti, konkrétně se podíváme na to, jakých pět produktů byste měli mít určitě doma.

Pleťová voda

Na čištění pleti rozhodně nepoužívejte obyčejné mýdlo, které by mohlo vaši pokožku velmi vysušit. Místo toho pleť omývejte pleťovou vodou, která spolu s vatovým tampónkem skvěle vyčistí nečistoty, které se během dne usadily na vaší pleti. Při používání telefonu, během vystavování se slunci či jen letmými dotyky rukama na obličej si ho zanášíte bakteriemi, které škodí pleti. Pokožku proto každý večer pečlivě vyčistěte pleťovou vodou, použijte klidně několik tampónků, dokud nebudou po čištění čisté a pleť tudíž vyčištěná.

Pleťový krém

V tomto případě záleží na tom, jakou máte pleť. Krémy určené pro suchou pleť mají totiž jiné složení než ty, které jsou vyrobené speciálně pro pleť mastnou. V naší nabídce najdete krém FNX, vyvinutý speciálně pro pánskou pleť, který je určený pro všechny typy pleti. Obsahuje vitamín E a je skvělý pro hydrataci pleti.

Olej před holením + na holení

K tomu, abyste se dokázali perfektně oholit bez úrazů, je důležitý olej před holením, který vousy očistí a perfektně změkčí, takže holení bud emnohem snadnější. Olej není výborný jen pro vousy, ale pozitivně působí i na pokožku, kterou hydratuje a dodává jí potřebné látky. Stejně fungují i přípravky na holení a jsou opravdu důležité a celý proces holení rapidně usnadní!

Balzám po holení

Samotným oholením ale celá péče nekončí! Pokud vás pokožka pálí a je zarudnutá, je potřeba ji zklidnit. Chybu neuděláte s kvalitním balzámem po holení.

Kolínská voda

Pokud vás trápí zarůstající chloupky, které vůbec nevypadají dobře, vsaďte na kolínskou vodu po holení. Ta vydezinfikuje oholený obličej , a tak nebudou mít bakterie žádnou šanci. Navíc stáhne póry a holení pozdvihne na mnohem lepší úroveň.