BLOG

Víme, jak můžete vypadat pořád mladě, pánové!

27. 06. 2019Zpravidla platí, že pánská pleť stárne později než ta ženská, ačkoliv je mnohem silnější než ta dámská. Rozhodně ale neplatí, že byste se o svoji pokožku neměli starat, naopak!

Abyste alespoň částečně zabránili tvorbě vrásek, chce to pořádnou, pravidelnou péči. I když na pokožku působí okolní vlivy jako smog, slunce nebo mráz a další věci, můžete příznaky stárnutí zmírnit.

Hned zkraje si řekněme, že rozhodně není ostuda se o sebe starat, naopak. Chlap má smrdět jako chlap – to je oblíbené české rčení a my s tím rozhodně nesouhlasíme! Ženy se vždycky raději otočí za upraveným mužem a pánům dodá dostatečná péče značnou dávku sebevědomí. Pokud se ale opravdu stydíte nakoupit kosmetické prostředky nebo se bojíte, že byste si nevybrali správně, nebojte se oslovit svoji partnerku, která vám jistě ráda pomůže, případně se porozhlídněte u nás na e-shopu, kde najdete pánské kvalitní kosmetiky víc než dost.

Vyčistěte se!

Co uděláte, když máte špinavé tričko? Dáte ho vyprat.  Se znečištěným autem také zajedete do myčky. A ačkoliv vám to tak možná nepřijde, i vaše pleť je po celém dni pořádně znečištěná. Schválně si zkuste večer očistit pleť pomocí vatového tampónku a čistící vody a uvidíte, co všechno očistíte. Zapomeňte ale na to, že můžete používat kosmetické přípravky určené pro ženy. Jak už jsme psali, dámské složení pleti je diametrálně odlišné od té mužské, proto potřebujete přípravky tomu určené.

Skvělá je například pleťová voda FNX se zeleným čajem, která nejen, že pleť vyčistí, zároveň ji ale také hydratuje a změkčuje. Pleť čistěte ideálně ráno i večer.

Oholte se!

Holení není skvělé jen pro zkrocení strniště. Věděli jste totiž, že tím, jak žiletkou přejíždíte přes pokožku, ji zbavujete odumřelých buněk, a tak dáváte prostor pro tvorbu těch nových. Pokud by se tak nedělo, pravděpodobně byste zpozorovali větší tvorbu černých teček a dalších nečistot. Kromě toho klidně používejte peeling, který funguje na stejném principu.

Máte vyčištěno a oholeno, chce to nějaký krém pro výživu. Vyzkoušejte tento, opět značky FNX, který obsahuje vše, co má, aby vyživil pokožku. Krémy jsou pro pánskou pleť opravdu důležité, protože pokud je pokožka vysušená, nemůže fungovat tak, jak má.

Vsaďte na pravidelnost

Když budete do posilovny chodit jednou měsíčně, na vašem těle se nic nezmění. Stejně tak je to i s pletí. Abyste viděli nějaké pozitivní změny, je potřeba se péči o plěť věnovat opravdu pravidelně. Každé ráno i večer si udělejte chvilku na sebe a na svoji pokožku, uvidíte, že se to vyplatí.