BLOG

Zjistěte, která barva na vlasy vám sluší!

06. 06. 2019Správná barva vlasů je opravdu důležitá! Jak se po staletí říká, vlasy jsou ozdobou každé ženy a je to pravda. Působí to totiž nejen na vlasy, ale i na vaši celkovou vizáž – změní stav obličeje, omladí, případně naopak přidá roky, zvýrazní nebo zjemní nedokonalosti pleti atd.

Neuspěchejte to!

My ženy jsme  zpravidla velmi, velmi vybíravé. Jeden den se nám něco líbí a druhý den ne. Když na ulici nebo v časopise vidíme ženu s hezkými vlasy či šaty, okamžitě to potřebujeme mít také. A skoro vůbec nepřemýšlíme nad tím, jestli nám to bude sedět či nikoliv. Mějte ale na paměti, že je důležité se řídit heslem „Dvakrát měř, jednou řež.“ A to platí zejména v případě barvení vlasů. Pokud totiž šlápnete vedle, jen tak to nesmyjete.

Prozkoumávejte

Ze všeho nejdůležitější je vědět, jaký jste barevný typ. Teplý, studený? Jarní, letní? V kontrastu, v souladu? Na internetu najdete spoustu návodů na to, jak zjistit, který typ jste vy. Od toho se budou odvíjet další kroky k tomu, jak dosáhnout své ideální barvy na vlasy.

Pokud jste zjistila, jaký jste typ, je na čase si říct, co vám tedy sluší!

Teplý typ

Teplým typům sluší překvapivě teplé odstíny. Blondýnky, vyzkoušejte odstíny laděné do zlata a do barvy medu. Brunetky, vy naopak vyzkoušejte odstíny v barvě kaštanu a karamelu, zatímco rusovláskám budou velmi slušet vlasy zbarvené do červena s jemně zlatým podténem.

Studený typ

Studený typ potřebuje co? Ano, studené odstíny. Blondýnky, nebojte se proto nabarvit své vlasy platinovou nebo popelavou barvou. Brunetky, vy vyzkoušejte tmavě hnědou a rusovlásky, vy vsaďte na mahagon a oranžovo-měděné odstíny.

A máte jasno!

Možná se ale nechcete ukvapit, proto doporučujeme vyzkoušet nejdříve šampóny, které se po několika umytích smyjí. Tak možná zjistíte, že šlo o šlápnutí vedle, případně se utvrdíte v tom, že jde opravdu o to, co chcete. Potom neváhejte a zakupte si permanentní barvy! Co taková černá? Přijde vám přitažlivá a myslíte si, že by vám slušela? Zkuste nejdříve šampón!

A když se utvrdíte v tom, že je to v pořádku, kupte si rovnou barvu! Podívejte se k nám do e-shopu na barvy na vlasy a produkty,které k barvení rozhodně potřebujete. A to neplatí jen pro jednotlivce, ale i pro firmy.

Tak hurá na nákupy!