BLOG

Jak dodat objem vlnitým vlasům?

14. 03. 2019​​​​​​​Máte vlnité vlasy, které jsou i přes svůj objem splihlé a bez života? Možná, že jen neumíte správně naložit se stylingovými přípravky. Následujte naše rady, jak o vlnité vlasy pečovat a uvidíte, že se za nimi budou muži otáčet!

    1. Používejte masku

Jednou týdně si dopřávejte vlasovou masku. Klidně v neděli, abyste do nového týdne vykročila krásnější než kdy dřív! Vlasová maska prospěje vašim vlasům tak, že budou zdravější, zářivější, vlnitější a plné života. Navíc zabráníte roztřepeným konečkům a ničení vlasů. V naší nabídce najdete několik druhů masek, které se budou hodit přesně na vaše vlasy.

  1. Používejte správné šampóny

Pokud jste majitelkou vlnitých vlasů, je potřeba používat takové šampóny, které vlasy nezatěžují a nestahují je dolů. Vyzkušejte třeba česnekový šampón, který je přesně tím, co vaše vlasy potřebují. A chybu rozhodně neuděláte ani ve chvíli, kdy použijete kondicionér, kterým vlasům dodáte potřebné živiny a péči.

  1. Zachraňte zničené vlasy

Pokud už máte vlasy zničené, například častám kulmováním nebo fénováním, čas od času, alespoň jednou týdně, použijte vlasovou kúru, která přispěje k tomu, aby se vaše vlasy rychleji regenerovaly.

  1. Dejte sbohem tření!

Netřete vlasy ručníkem! Po sprše je ručníkem jen jemně protřete a poté zabalte. Počkejte, až se vlhkost do ručníku vsákne a poté vlasy nechte volně, na vzduchu uschnout.

  1. Vyberte nejvhodnější hřeben

Vlasy si nečešte kartáčem! Ten by totiž mohl vaše vlasy zacuchávat a zbytečně narovnávat. Místo toho používejte hřebeny se širokými mezerami mezi zuby, případně přímo hřebeny na vlnité a kudrnaté vlasy, které jsou uzpůsobeny tomuto typu vlasů.

  1. Dejte vlasům styl!

K tomu, abyste doladili vlasový styling a vaše kudrliny měly ten správný říz, použijte prsty a vosk, s jehož pomocí snadno vytvoříte krásné vlny. Nakonec můžete vlasy zafixovat lakem, ale nepřehánějte to s ním! Lak vlasy skvěle zafixuje na velmi dlouhou dobu.

Doufáme, že vám naše tipy, jak na krásné kudrnaté vlasy, pomohou!