BLOG

Víte, jakou péči svým vlasům dopřát na podzim?

20.10.2018Léto bylo ve znamení toho, abychom uchránili vlasy před horkem, přímým žárem slunce a slí z moře či chlorem z bazénů. S tím, jak stromy mění barvy listů a postupně začínají opadávat, měli bychom i my změnit přístup péče o vlasy.

Vlasy budou ohrožovány deštěm, větrem a chladným počasím, proto bychom je měli posilovat, skvěle k tomu poslouží různé vlasové zábaly, například pomocí masek a olejíčků. Skvělým pomocníkem může být náš produkt elixír na vlasy který je složený z arganového, mandlového, jojobového a kokosového oleje. Ten vlasy posílí a hydratuje.

Pravděpodobně také začnete nosit různé barety či čepice. A co si budeme povídat, po jejich sundání vlasy někdy nebývají příliš reprezentativní, ale naopak splihlé a elektrizující. Budete-li pravidelně užívat náš česnekový šampon, vlasy znovu získají objem, a nezabrání tomu ani pokrývka hlavy. Navíc váš šampon zbaví nezvhledných lupů.

Vlasové zábaly 

Jednou týdně si udělejte den péče o vlasy a použijte vlasovou masku nebo zábal.   Ten  si můžete udělat i domácí. Naneste je na umyté, vlhké vlasy, které nebyly ošetřeny žádným kondicionérem. Nechte je působit půl hodiny a potom vlasy umyjte. Všechny ingredience smíchejte v misce a naneste na vlasy. Můžete přikrýt fólií a   zamotat do ručníku, aby se zábal zahřál a působil násobně více.

  Jak předcházet ničení vlasů:

A jaké máte své vyzkušené tipy na ochranu vlasů v sychravém podzimu? Podělte se s námi!