• GOLDWELL StyleSign Just Smooth - Flat Marvel 100 ml

GOLDWELL StyleSign Just Smooth - Flat Marvel 100 ml

Narovnávací balzám pro hedvábně hladký vzhled. Zaručí dlouhotrvající vyhlazující efekt. Obsahuje speciální recepturu Thermo-Protect na ochranu proti tepelným vlivům a ochranu barvy. 

Ideální pro vlnité vlasy. Vlasy budou krásně rovné a uhlazené po dlouhou dobu. Chrání před poškozením a lámáním vlasů a poskytuje vysokou tepelnou ochranu (až do 200°C). Speciální polymery a bambusové proteiny pomohou vytvořit jakýkoliv účes a zároveň ho udržet přirozený a flexibilní.

Díky novému unikátnímu elastomeru a UV filtru ve všech produktech jsou vaše vlasy chráněny před předčasným blednutím barvy a škodlivými efekty stylingu vlivem tepla a UV záření. Povrch vlasů zůstává jemný a krásně lesklý. 
 

Vlastnosti:

Obsahuje speciální polymery a bambusové proteiny, které umožní vytvořit jakýkoliv požadovaný vzhled a zároveň udrží účes přirozený a flexibilní. Díky novému unikátnímu elastomeru a UV filtru ve všech produktech jsou Vaše vlasy chráněny před předčasným blednutím barvy a škodlivými efekty vlivem tepelné stylingové úpravy a UV záření. Stupeň fixace: 1.
 

Použití:

Aplikujte na ručníkem vysušené vlasy. Vyrovnejte fénem a kartáčem. Vlasy stylizujte kulmou či žehličkou.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

GOLDWELL StyleSign Just Smooth - Flat Marvel 100 ml

  • Výrobce: GOLDWELL
  • Dostupnost: Na skladě
  • 386 Kč

  • Cena bez DPH: 319 Kč

Tagy: styling, goldwell, balzám, narovnávací