O nás

Vážení zákazníci, srdečně Vás vítáme na našem novém eshopu.

Jsme rodinná firma, která se zabývá prodejem kosmetiky do profesionálních kadeřnických a kosmetických salonů i Barber shopů. Zprovozněním eshopu můžeme nyní nabídnou naše zboží také koncovým zákazníkům. Vyzkoušejte kosmetiku se vzácným arganovým olejem, upravte si vousy či knír, oholte se, pečujte a upravujte své vlasy nebo objevte manikúru či pedikúru bez použití vody.

Zozany s.r.o. je výhradním distributorem pro ČR a SR. Veškerý nákup, prodej, distribuce, reklama a další jsou na území ČR a SR možné pouze se naším souhlasem.

GUMMY PROFESSIONAL – kosmetická společnost Fonex Cosmetics - jedna z nejvíce renomovaných a spolehlivých značek v Turecku. Cílem společnosti Fonex je porozumět svým zákazníků a zajistit tak jejich naprostou spokojenost. Značka Gummy patří mezi průkopníky profesionální pánské kosmetiky a je lídrem na tureckém trhu.

ARGAN THERAPY – tyto produkty vyrábí kosmetická společnost Fonex Cosmetics. Produkty této arganové řady zajistí maximální péči vlasům a tělu díky obsaženému arganovému oleji. Všechny složky používané v produktech Fonex jsou vyvíjeny během dlouholetého výzkumného procesu, splňují veškeré standardy Evropské unie a jsou certifikované společností Obelis Belgie.

SOLENNE A JUVENIS – výrobky kosmetické společnosti Beray Cosmetics. Specializuje se na produkty zajišťující vysoký standard péče o ruce, nohy a tělo.

NATURAL ARGAN – ručně vyráběná kosmetika z ovoce a zeleniny, která obsahuje přírodní látky, arganový olej, esenciální oleje a výtažky z bylin. Kosmetika není testovaná na zvířatech.