BLOG

Proč používat česnekový šampón?

07. 10. 2018Česnek je známý pro své zdravotní účinky již dlouhá staletí a používá se snad v každém odvětví v každé podobě. Česnekový čaj, česnek samotný, česneková polévka... ať už ho přidáte kamkoliv, pro své tělo uděláte hodně dobrého!

Některé z účinků česneku:

To bylo jen takové malé shrnutí toho, na co všechno dokáže česnek vyzrát, účinků je mnohem, mnohem víc. Toto téma ale přencháme někomu jinému, my se budeme zabývat tím, jak nám může pomoci česnekový šampón na vlasy.  Jestli náš blog čtete pravidelně, tak už víte, že se zaměřujeme na kosmetické přípravky, které také prodáváme v našem e-shopu. Jinak tomu nebude ani dnes.

Zdravé vlasy i pokožka

Ať chceme nebo ne, naše vlasy jsou každý den vystavovány vnějším vlivům, které jim škodí. Ať už je to prach, smog nebo přípravky, které na vlasy sami používáme, vlasy jsou oslabovány a je třeba jim dodávat kvalitní péči. Právě k tomu je česnekový šampón skvělý. Vlasy posiluje a dodává jim nejen sílu, ale také život. Je-li vlas oslabený a vysušený, pravděpodobně je něco špatně i s pokožkou hlavy, která může svědět a být šupinatá.  A i s tím se dokáže česnekový šampón poprat, pokožku vydezinfikuje, uzdraví a zajistí, aby byly zdravé i vlasy.

Poradí si i s vypadáváním vlasů

Budete-li užívat česnekový šampón pravidelně, již brzy zaznamenáte, že vaše vlasy zesilují a méně vypadávají. To bylo dokázáno dokonce již v roce 1800, kdy Louis Pasteur prokázal antibiotické účinky česneku, které se promítají právě v pokožce hlavy, kde zabíjí bakterie a posilují pokožku, takže je schopná udržet více vlasů.

Prokrvuje pokožku

Česnekový šampón také stimuluje přísun krve do vlasové pokožky. Pomáhá vyplavovat toxiny z folikul, zároveň je zachovává vyživené a zdravé. Zdravé folikuly jsou lépe vybaveny na tvorbu zdravých a silných vlasů a navíc dokáží mnohem účinněji bojovat s poškozením.

Pravděpodobně vás napadá, zda je česnekový šampón cítit. Nemusíte se ničeho bát, není, česnekoví aroma je neutralizováno, ale účinky jsou zachovány. Koupit ho můžete zde.