Doprava a platba

 

OSOBNÍ ODBĚR V PRAZE:

Golčova 1/2, 148 00, Praha 4 – Kunratice

Vyzvednutí na provozovně je zdarma, platba je možná předem nebo na místě v hotovosti.

ZÁSILKOVNA ČR (1453 výdejních míst)

Cena doručení po celé České republice je 55 Kč v případě platby převodem nebo přes platební bránu. V případě dobírky je poštovné 75 Kč.

Zásilky předáváme každý pracovní den. Dodání zboží 1-2 pracovní dny od podání na vámi vybranou pobočku. Po odeslání zboží Vám přijde automatický e-mail s číslem balíku a SMS, pomocí kterých lze balík online sledovat.

ČESKÁ POŠTA

Zásilky předáváme dopravci každý pracovní den. Po odeslání zboží přijde automatický e-mail nebo SMS s číslem balíku, pomocí kterých lze balík online sledovat.

BALÍK DO RUKY – 130 Kč (doručení 1 pracovní den od předání přepravci)

Platba je možná dobírkou v hotovosti (+ 30 Kč), převodem na účet nebo platební kartou při dokončování objednávky. 

BALÍK NA POŠTU – 110 Kč (doručení 1 pracovní den od předání přepravci)

Platba je možná dobírkou v hotovosti (+ 30 Kč), převodem na účet nebo platební kartou při dokončování objednávky. 

PPL

Cena doručení po celé České republice je 99 Kč v případě platby převodem nebo přes platební bránu. V případě dobírky je poštovné 129 Kč.

Zásilky předáváme dopravci každý pracovní den. Zboží je dodáno následující pracovní den. Po odeslání zboží přijde automatický e-mail nebo SMS s číslem balíku, pomocí kterých lze balík online sledovat.

Řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby si domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti. Zásilky se doručují v 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem).

V případě nezastižení se balík doručuje ještě jednou následující pracovní den. Zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz na základě čísla zásilky.