Doprava a Platba

JAK TO FUNGUJE:

Zásilky předáváme dopravci každý pracovní den. Doručovací doba je 1 pracovní den od předání přepravci. Po odeslání zboží Vám přijde automatický e-mail s číslem balíku a SMS, pomocí kterých lze balík online sledovat.

Popis doručení PPL:

Řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti. Zásilky se doručují v 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem). V případě nezastižení se balík pokusí doručit ještě jednou následující pracovní den. Zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz  na základě čísla zásilky.

CENA A ZPŮSOBY PLATBY:

Doručení PPL stojí 99 Kč. Platba je možná dobírkou (+ 30 Kč), převodem na účet nebo platební kartou kartou při dokončování objednávky. Dobírku lze zaplatit hotově nebo kartou přímo řidiči PPL. Při objednávce nad 1500 Kč je poštovné zdarma.

JAK TO FUNGUJE:

Zásilky předáváme dopravci každý pracovní den. Doručovací doba je 1 pracovní den od předání přepravci. Po odeslání zboží Vám přijde automatický e-mail s číslem balíku a SMS, pomocí kterých lze balík online sledovat. Pro sledování zásilky můžete použít tento odkaz.

CENA A ZPŮSOBY PLATBY:

BALÍK DO RUKY – 130 Kč (doručení 1 pracovní  den od předání přepravci)

Platba je možná dobírkou v hotovosti (+ 30 Kč), převodem na účet nebo platební kartou kartou při dokončování objednávky. Při objednávce nad 1500 Kč je poštovné zdarma.

BALÍK NA POŠTU – 110 Kč (doručení 1 pracovní  den od předání přepravci)

Platba je možná dobírkou v hotovosti (+ 30 Kč), převodem na účet nebo platební kartou kartou při dokončování objednávky. Při objednávce nad 1500 Kč je poštovné zdarma.

 


zasilkovna logo

                                                                                    Síť výdejních míst Zásilkovna  (55 Kč):


VÝDEJNY PO ČR A SR (více než 800 výdejních míst):

Informace                                                                                                  JAK TO FUNGUJE

Zásilky předáváme dopravci každý pracovní den. Doručovací doba je 1 pracovní den od předání přepravci. Po odeslání zboží Vám přijde automatický e-mail s číslem balíku a SMS, pomocí kterých lze balík online sledovat. Jakmile je zásilka připravena k odběru dostanete email nebo SMS s číslem zásilky a v ten okamžik je už možné si balíček vyzvednout. Na pobočce je uložen 1 týden a poté se vrací zpět k nám.

                                                     CENA A ZPŮSOBY PLATBY:

Platba  je možná dobírkou (+ 29 Kč), převodem na účet nebo platební kartou kartou při dokončování objednávky. Při objednávce nad 1500 Kč je doprava zdarma.

OSOBNÍ ODBĚR V PRAZE:

Golčova 1/2, 148 00, Praha 4 – Kunratice

mapa

Vyzvednutí na prodejně je zdarma, platba je možná předem nebo na místě v hotovosti. Platba kartou není možná.