Publikováno

Jak potlačit vypadávání vlasů a obnovit objem vlasů?

Jedním z možných řešení je například česnekový šampon. Přírodní výtažek česneku podporuje růst a zdraví vlasů a chrání před tvorbou lupů. Stimuluje mikrocirkulaci v pokožce hlavy, čímž dochází ke zpevnění kořínků vlasů a tím se následně eliminuje jejich vypadávání. Provitamín B5 dává vlasům lesk, hydrataci a vitalitu. Šampon neobsahuje česnekový zápach.

Výhody použití česnekového šamponu:

 • Zpevňuje a zahušťuje vlasy

Česnek má antibakteriální vlastnosti a brání vypadávání vlasů způsobené bakteriemi.

Vlasová pokožka se díky němu postupně zahojí a vlasům se navrátí jejich objem.

 • Vrátí zdraví vlasové pokožce i samotným vlasům

Česnek obnovuje zdraví vlasů, které byly poškozeny chemickými látkami nebo slunečním zářením.. Dokáže zvládnout i suchou a svědivou vlasovou pokožku Zamezí vypadávání vlasů a zpevní kořínky vlasů.

Snižuje lámání vlasů Česnek pomáhá zmírňovat lámavost vlasů, protože zpevňuje vlasová vlákna. Tím brání řídnutí vlasů a minimalizuje vznik roztřepených konečků.

 • Zlepšuje cirkulaci krve

Česnek stimuluje přísun krve k vlasové pokožce. Pomáhá vyplavovat toxiny z folikulů, zároveň je zachovává vyživené a zdravé. Zdravé folikuly jsou lépe vybaveny na tvorbu zdravých a silných vlasů. Účinněji bojuje s poškozením.

Publikováno

Arganový olej

JAK POUŽÍVAT ARGANOVÝ OLEJ

 

Na pleť:

Vždy nanášejte olej na vlhkou kůži (pokud byste ho dali na suchou, nevstřebá se, zůstane ležet na pleti, a ta bude umaštěná). Buď nanášejte na umytou a jen lehce osušenou pokožku, nebo v dlani smíchejte pár kapek oleje s trochou vody a rozetřete na pleť. Na ošetření obličeje stačí 2-5 kapek. Po vstřebávání oleje by pokožka měla být hebká a měkká, nikoli však mastná.

Na tělo:

Podobně jako na obličej. Nejlepší je nanášet olej hned po osprchování nebo koupání.

Na vlasy:

Na vlasových zábalech oleje fungují nejlépe v kombinaci s dalšími složkami – syrovým vejcem (nebo jen žloutkem), medem, tvarohem/jogurtem. Vlasy namočte (nemyjte) a naneste do nich zábal, případně samotný olej. Pro zvýšení účinku držte vlasy v teple – zabalte je do potravinářské fólie a pak ručníku. Nechte působit nejméně půl hodiny, ale klidně několik hodin. Poté vlasy umyjte běžným způsobem a můžete také použít kondicionér jako obvykle. Pokud budou vlasy po umytí mastné, znamená to, že jste použili příliš mnoho oleje (vlasy by měly vše vsáknout) nebo že vaše vlasy nepotřebují tak intenzivní péče. Může to však být i tím, že potřebujete jiný druh oleje.

Olejem můžete také ošetřovat konečky – rozetřete olej v dlaních a vetřete do umytých a ručníkem vysušených vlasů. Dávkujte velmi opatrně, začínejte třeba i jen s jednou kapkou. Suchým, krepatým a kudrnatým vlasům však svědčí i větší množství oleje.

Publikováno

„Perfektní řešení Vašeho Salonu“

Suchá Manikúra/Pedikúra

 „Perfektní řešení Vašeho Salonu“

Proč se rozhodnout pro Suchou Manikúru a Pedikúru?

 • Sterilní
 • Hygienická
 • Jednorázová
 • Bez použití vody

Každý i ten nejlepší Salon se potýká s rizikem infekce navzdory bezpečnostním opatřením. Zákazník se může nakazit různými bakteriemi a plísněmi a ty mohou navždy poškodit ale i zničit jeho ruce a nehty. Solenne/Juvenis Komplety Vám pomohou výrazně snížit riziko těchto infekcí, šetřit vodu a propagovat Eco-friendly Salon. Již po prvním vyzkoušení uvidíte jak náš aktivní krém zanechá pokožku Vašich rukou a nohou hedvábně hladkou bez ohrožení přenosu jakýchkoliv nemocí.

Hlavní důvody proč používat Suchou Manikúru/Pedikúr

 • Suchá Manikúra a Pedikúra Komplet šetří vodu a chrání Vaše zákazníky
 • Jelikož již není nutné namáčení, Nehtové Salony šetří čas na každé Manikúře/Pedikúře a zvyšují si tímto množství zákazníků a zároveň i zisk.
 • Vlasové Salony si můžou za pomocí těchto kompletů vytvořit „Expresní Nehtový Servis“ během Vlasové procedury.
 • Snižují náklady a nutnost koupě nových pomůcek – vše co potřebujete najdete v kompletu.

 Už dost plýtvání vodou

Salony použijí pro manikúru a pedikúru až 25 l vody. Taková ztráta vody je nepříznivá pro životní prostředí. Solenne/Juvenis Komplety 100% snižují spotřebu vody během manikúru a pedikúru. Šetření vodou je dobré pro Vaši komunitu, pro Vaše zákazníky, i pro Vaše podnikání.

Odstraňte vodu, snižte riziko infekce

Použití vody může zvýšit riziko infekce, hlavně v Salonech, kde pravidelně nevyměňují vodu po každém zákazníkovi. V této vodě najdeme bakterie jako Legionella, E.coli, Cryptosporidium, Giardia, Cholera a dokonce žloutenku či HIV(Článek)

Solenne/Juvenis Komplety snižují riziko infekce z vody a z opakovaného použivání nástrojů.

 Kde můžete Solenne/Juvenis Komplety zakoupit?

www.zozanycosmetics.cz