Publikováno

Solenne Renovator kondicionér

Solenne Renovator kondicionér

NIACIN BIOTIN • hedvábný protein a bylinné extrakty

Vlasový kondicionér obsahuje antialergické extrakty, hedvábný protein, niacin, biotin a bylinné extrakty. Neobsahuje formaldehyd, paraben a alkohol, které poškozují vlasy. Uvolňuje elektřinu do vlasů a pomáhá snadnému tvarování, zabraňuje ztrátě vlhkosti a udržovat pokožku zdravou a flexibilní.

Kondicionér posiluje vlasy a díky složkám Biotin a Niacin vlasy rostou rychleji. Vlasy hloubkově vyživuje díky hedvábnému proteinu. Bohaté přírodní extrakty vyživují vlasy a napomáhají udržet zdravý vzhled a pomáhají získat atraktivní barvu.

Použití:
Každodenní použití: kondicionér naneste po umytí do vlasů na základě jejich délky. Nechte působit 3-5 minut. Poté vlasy opláchněte.

Poškozené vlasy: nejdříve na vlasy naneste Renovator Solution 1x týdně. Nechte působit 15-20 minut. Po opláchnutí vlasů použijeme kondicionér a nechte působit dalších 3-5 minut. Poté vlasy opláchněte.

Použití na barvené vlasy: před barvením naneste na vlasy 7,5 ml samotného kondicionéru nebo zřeďte kondicionér 1:5 s vodou a naneste na vlasy. Do barvy vmícháme Hair Renovator Solution dle návodu. Po barvení opláchněte vlasy vodou a opět naneste kondicionér. Po 3-5 minutách opláchněte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *